Realizacja do 3 dni lub Priorytet 24h
Bezpłatna dostawa od 300 zł
Pakowanie na prezent
14 dni na zwrot lub wymianę

Biżuteria Perlove w Colours of Coffee

piątek, 24 lipca 2016

 

Logo Perlove powstało na kawie w Colours of Coffe w Warszawie.

 

Kawa poza wodą, jest najczęściej spożywanym napojem. Nic dziwnego. Dzięki swojemu pobudzającemu działaniu na organizm szybko stała się popularna na całym świecie. Kawa to także często nieodłączny element towarzyskich spotkań, bo na co innego można się umówić na pogawędkę z przyjaciółką z taką samą przyjemnością jak na kawę?

Ostatnio umówiłam się właśnie na kawę w związku z nieoficjalnym spotkaniem związanym z projektem nowej kolekcji biżuterii Perlove. Słyszałam, że na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie powstało miejsce, w którym można napić się świetnej kawy, więc jako jej miłośniczka właśnie tam się umówiłam, aby przy okazji to sprawdzić. To miejsce nazywa się Colours of Coffee, ponieważ można się tam napić wielu gatunków kaw pochodzących z prawie całego świata. Mimo, że wnętrze jest niewielkie od samego wejścia zachwycił nas jego cudowny wystrój. Warto zwrócić także uwagę, że w Colours of Coffee pracuje czołówka polskich baristów, która przygotowuje naprawdę najwyżej jakości kawę. Ekipa Colours of Coffe to prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści w swoim fachu, dzięki którym podana kawa nie tylko zachwyca podniebienie, ale również wywołuje uśmiech na twarzy.

Tak było w naszym przypadku, gdy Mistrz Polski Latte Art, Marcin Michalik, wyczarował na pierwszej kawie przygotowanej dla nas logo marki Perlove. Malunek tak mnie zachwycił, że poprosiłam o wykonanie go także na drugiej kawie, a że jak zawsze mam ze sobą aparat, musiałam pstryknąć kilka zdjęć by pokazać je Wam na blogu.

Na zdjęciach widać także biżuterię z logo marki Perlove. Tak jak już wspomniałam, jesteśmy w trakcie pracy nad nową kolekcją biżuterii, w której między innymi na okrągłych zawieszkach zostanie umieszczone logo Perlove. Pomyślałam więc, że świetnym pomysłem będzie wykorzystanie prototypów do tych właśnie zdjęć.

Potraktujcie to jako małą ciekawostkę o tematyce odrobinę odbiegającej od tej biżuteryjnej oraz zapowiedź nowej kolekcji. Co prawda przygotowanie takiej kolekcji wymaga bardzo dużo czasu, aby biżuteria była wykonana perfekcyjnie i zachwycała od pierwszego ujrzenia, ale  jestem przekonana, że czekanie się opłaci. W kolejnych postach oczywiście wrócimy do wiodącego tematu biżuterii, ale być może za jakiś czas wpleciemy jeszcze coś ciekawego zza kulis pracy w branży biżuteryjnej :)

 

autor i fot. Katarzyna Rogala

 

Mistrz Polski Latte Art Marcin Michalik wyczarowuje logo Perlove na kawie.

Logo Perlove powstaje na filiżance kawy.

Logo Perlove na kawie, czyli Latte Art w wykonaniu Marcina Michalika.

Colors of Coffee na warszawskiej Pradze to piękna kawiarnia w której napijesz się smacznej kawy.

Zarys logo Perlove na kawie.

Nasze logo Perlove na kawie, a w tle naszyjnik z naszym znakiem firmowym.

Logo Perlove stworzone na kawie przez baristę z Colours of Coffee.

Logo Perlove przeniesione na ulubioną kawę.

Naszyjnik z okrągłą zawieszką z logiem Perlove.

Aromatyczna kawa z namalowanym logiem Perlove przez baristę Colours of Coffee.

Nasza autorska biżuteria i kawa z namalowanym logiem firmy Perlove.

 

 

-5%

na pierwsze zakupy!

Po zapisaniu się do newslettera
kod rabatowy na zakupy
otrzymasz na podanego maila.

Metody płatności
Sposoby dostawy
tel. 505 200 321 (pon. - pt. 10 - 16)